Yazılar

Ankara Perde Yıkama Fabrikası

Gönderen:

ankara perde yıkama fabrikasıAnkara Perde Yıkama Fabrikası

STOR PERDE YIKAMA

Günümüzde gerek modern görünüşü ile gerek de kolay ve basit kullanımı ile en çok tercih edilen perde türlerinden biri stor perdelerdir. Stor perdeler kumaş perde olmalarına rağmen makinede yıkanmasını asla ve asla önermiyoruz. Stor perdeniz de oluşan küçük lekeleri, ıslak mendil yardımıyla temizleyebilirsiniz. Zor lekelerde, ıslak mendille çıkmayan lekelerde ise perdenizin boyutu kadar düz bir zemine perdenizi yatırarak köpüklü sünger kullanabilirsiniz. Stor perdelerin yüzeyleri apreli olduğundan dolayı zaten kolay kolay kirlenmezler. Ankara Perde Yıkama Fabrikası Stor perdenizin kumaşı kirlendiği taktirde de düz bir satıhta nemli bir bezle silerek temizlemeniz mümkün. Ayrıca stor perdelerininiz mekanizmalarını değiştirmeden de sadece kumaşları da dilediğiniz renk ve desenlerde yaptırabilirsiniz.

Stor perdelerde bulunan renk çeşitliği sayesinde, stor perdelerinizi her mekanda istenilen uyumu sağlayabilmeniz mümkün. Stor perdelerinizi, kullanılan mekanın çok tozlu olmaması şartıyla kolayca toz ve leke tutan perde türlerinden değildir. Stor perdenin kumaşının sertleşmesi için kullanılan apre sayesinde toz ve kirin kumaşa nüfuz etmesi zorlaşır. Her hafta periyodik bir şekilde yapılacak olan toz alma işlemi sonucunda stor perdeleriniz uzun süre sağlıklı ve temiz kalacaktır. Ankara Perde Yıkama Fabrikası Haftalık bakım yaparken stor perdenizi nemli bir bezle rahatlıkla silebilirsin. Ayrıca stor perdenizin üzerinde küçük leke oluştu ise kurşun kalem silgisi ile rahatlıkla yok etmeniz mümkündür. Stor perdelerin yıkanabilen kumaşı %100 polyester ile imal edilmektedir. Polyester kumaşa ise 4-5 yıllık kullanım sürecisinde en fazla 2-3 kere yıkanmalıdır.
Yıkanırken fazla yıpratmadan bir zemin serin ve köpüklü süngerle silin. Bu işlem sırasında çok nazik olun perdenizin kırılmamasına özen göstermeniz gerekir. Stor perdelerinizi FİRMANIZIN İSMİ perde yıkama firması olarak en doğru şekilde yıkayarak ilk günkü haline getiriyoruz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
Call Now Button