Yazılar

Öveçler Halı Yıkama

Gönderen:

öveçler halı yıkama

öveçler halı yıkama

Öveçler Halı Yıkama

Halı yıkama işleriyle uğraşan kurumlara tavsiyelerimiz

Halı yıkama firmaların, halka hizmet ettiğini asla unutmamak gerek ve tekrar unutulmamalıdır ki her zaman en iyinin daha da iyisi vardır. Her zaman en iyi olmaya çalışın en iyi sizseniz bile daha iyi olabilirsiniz.

1.Önerimiz: Sözünüzde durun.

Halı yıkama firmalarının en geç söz verdiğiniz süre içinde halıları teslim etmelidir. Hatta, edilebiliyorsa söz verilen süreden daha erken teslim edebilirsiniz. Unutmayın ki halınızı teslim almak için bekleyen ev de çocuklar olabilir.

2.Önerimiz: Yenilikçi olmayı ilkeniz haline getirin.

Halı yıkama firmaları sürekli kendini geliştirmeyi ve yenilikçi olmayı ilkeleri haline getirilmeli, kalite noktası son noktaya getirilerek standart hal alması sağlanmalıdır.

3.Önerimiz: Müşterilere karşı güler yüz.

Halı yıkama personellerinin halı teslim almak için ve teslim ederken gittikleri evlerde müşterilere karşı güler yüzlü ve samimi olmalıdırlar.

4.Önerimiz: Bilgi + Tecrübe = Kalite = Müşteri memnuniyeti

Halı yıkama fabrikasında çalışan kişiler bilgi sahibi ve tecrübeli kişiler olmalıdır ve her zaman bilgi edinmeye açık olmalıdırlar.

5.Önerimiz: Küçük bölge = Büyük iş = Kalite

Halı yıkama firmalarında servis kalitesini artırmak amaçlı kendisine büyük bir bölge seçip zorlanmaktan zaide küçük bir bölgede daha aktif olmanın daha iyi bir strateji olduğunu unutmamak gerek.

6.Önerimiz: Ucuz fiyat, Kaliteli iş

Halı yıkama firmalarında kullanılan halı yıkama şampuanın deterjanı gibi halı yıkamak için kullanılan ürünleri maliyeti zaten çok düşük. Bu yüzden en kaliteli halı yıkama ürünü tercih etmelisiniz. İnanabilirsiniz ki çok fazla zarar etmezsiniz.

7. Önerimiz : Halı yıkama işi sanattır

Halı yıkama işine bir satan gözüyle bakılmalıdır ve işini en güzel şekilde, severek yapılmalıdır.

8.Önerimiz : Müşterilere gerekli bilgi verilmeli

Halıları dağıtan ekip müşterilerine halılara ambalajlarının çıkartılması gerektiğini söylemelidir. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti için halıyı teslim ederken yanında halılar için pratik bilgiler, hangi leke nasıl çıkartılı gibi yararlı bilgiler içeren kağıtlar verebilirler. Bu gibi bilgilere sitemizden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button