Yazılar

Koltuk Yıkama

Gönderen:

koltuk yıkamaAnkara Koltuk Yıkama

Koltukların yıkama zamanları geldiğinde her zaman dış görünüşlerine bakarak anlamak kolay değildir. FİRMANIZIN İSMİ koltuk yıkama firması olarak bu konuya duyarlı olup, belirlediğiniz bir periyot dahili ile bu işlemi yaptırmaktan kaçmanızı tavsiye ediyoruz. Zamanla koltuklarda tabakalaşan kir ve üreyen bakteriler sağlımızı kat kat tehdit ederler.

FİRMANIZIN İSMİ koltuk yıkama olarak, koltuklarınız yıkanırken, konusunda deneyimli ve uzman bir ekip ile işinizi tamamlayıp, teslim ediyoruz. Koltuk yıkama işlemleri hem deneyimli hem de uzman personeller tarafından yapılmalı ve işe uygun ekipmanlar kullanılmalıdır. FİRMANIZIN İSMİ koltuk yıkama da koltuklarınız sulu sistemle yıkanır. Bu özel bir aparat sayesinde gerçekleşen bir işlemdir.

Koltuk yıkama makinemizin haznesi su ile doldurulur. Koltuk kumaşının cinsi göz önüne alarak uygun deterjanlar eklenir. Koltukları yıkarken kullanılan deterjan seçimi en önemli konulardan birisidir. Her cins leke çıkarıcı her tip kumaşta kullanılamaz. Bu yüzden deterjan seçimi yaparken hem tecrübeli ve hem de dikkatli olmanız gerekiyor. FİRMANIZIN İSMİ koltuk yıkama firması olarak deterjan konularında gerekli bilgilere ve gerekli tecrübeye sahibiz. Makinede bulunan su koltuğa verilir.. Bu işlemi uygularken su miktarını ayarlamak çok önemlidir. Leke profilini de göz önüne alarak belirli bir süre bekletilir. Bu bekleyişte lekeler yumuşar ve kumaş dokusuna işlenen kirlerin yüzeye çıkması içindir. Antibakteriyel özelliği olan bu deterjanlar aynı zamanda bakteriyel arınma da gerçekleştirilir.

Bu işlemin ardından, emme gücü yüksek olan vakum makinesi ile koltuğa kalan su ve leke artıkları alınır. Bu makine sayesinde koltukta bulunan suyun %85 lik bir kısmını alır. Koltuğun üzerindeki lekeleri, yumuşak fırça ile fırçalayarak tamamen ortadan kaldırabilirsiniz. Durulama işleminin ardından kesinlikle koltuğu havalandırmaya bırakmalısınız.

FİRMANIZIN ADI koltuk yıkama firması olarak bütün bu işleri tamamladıktan sonra siz değerli müşterilerimize koltuğunuz teslim edilir

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button