Yazılar

Eryaman Halı Koltuk Perde Yıkama

Gönderen:

eryaman koltuk yıkamaEryaman Halı Koltuk Perde Yıkama

Eryaman Firması olarak Eryaman halı yıkama,  Eryaman koltuk yıkama,  Eryaman stor perde yıkama, Eryaman zebra perde yıkama ve bunların yanında yorgan yıkama ve yerinde halı yıkama olarak hizmetler sunmaktayız. Eryaman Temizlik olarak Amacımız her daim müşterilerimize mükemmel kalitede bir hizmet sunarak müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktır. Türkiye,de bir ilk olan en büyük yıkama ağına sahip firmamız Ankara ili başta olmak üzere diğer büyük şehirlerdede sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca Yıkama işlemlerimiz garantili olupmemnun kalmadığınız taktirde firmamız sizden hiç bir ücret talep etmez. Eryaman Temizlik olarak Yıkama işlemlerimizin tamamı makine parkurlarında olup profesyonel en ileri derecede ürünler kullanmaktayız hatta şu an fabrikamızda kullanılan tam otamatik makine sayesinde halı yıkama işlemlerimizde 8 fırçalı yıkama ve 4 rulolu fırçalama sayesinde inanılmaz sonuçlar almaktayız. Eryaman bölgesine ücretsiz servis yapan ağımızda profesyonel elemanlarımız sayesinde ürünleriniz sizden teslim alınarak antibakteriyel ilaçlar ve şampuanlar kullanılarak tüm yıkamalarınız gerçekleşir.  Sizde Kaliteli Ve Garantili bir hizmet almak istiyorsanız hiç düşünmeden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

eryaman halı yıkamaNeden Eryaman Halı Koltuk Perde Yıkama
Eryaman Temizlik olarak Amacımız müşterilerimize en kaliteli ve en garantili hizmeti sağlayarak para kazanmanın yanında müşterilerimizin devamlılığını sağlamaktır. Bu sebepten bizde yıkama yaptıracağınız ürünlerin tamamı sizlere en kaliteli şekilde ulaşmaktadır. Bu bilinç sayesinde şu an Ankara başta olmak üzere diğer illerdede şubelerimiz oluşmakta ve her geçen gün müşteri portföyümüzü yükseltmekteyiz. Sizde bu aileye katılmak istediğinizde bizi diğer firmalardan ayıran bir çok sebebi göreceksiniz.

Eryaman  Halı Yıkama Aşamaları
Eryaman Temizlik olarak Öncelikle halı yıkama işlemi fabrikamızda sağlanmaktadır. Sizin bize ulaşıp sipariş verme işlemlerinizi tamamladıktan sonra size konusunda uzman elemanlarımız ücretsiz servis ile gelerek halılarınızı makbuz karşılığı kapınızdan almaktadır.  Sonrasında Fabrikaya giden halılarınız cinslerine göre ayrılarak fabrikamızda otamatik bantlı sistem makinelerde antibakteriyel ilaçlar kullanılarak yıkama işlemleri tamamlanır. Eryaman Temizlik olarak kurutma aşamasınıda yine makineler sayesinde en hızlı sürede gerçekleştirerekürünlerinizin en kısa zamanda size teslim için hummalı bir çalışma uygulanır. son kontrollerden geçen halılarınız size teslimi için hazırlanır. hazır olan halı m2 bilgilerinin çıkmasından sonra size telefonla bilgi verilerek sizin istediğiniz gün ve saatte size teslimi sağlanır.

eryaman perde yıkamaEryaman  perde Yıkama Aşamaları
Eryaman Temizlik olarak Perde Yıkama işlemlerimizi fabrikamızda yapmaktayız.  siparişinizi bize verdikten sonra ücretsiz servis imkanı ile perde sökmeve takma işinde tecrübeli elemanlarımız galoş kullanarak evinizden veya işyerinizden ücretsiz montaj imkanı ile sökme işlemlerini tamamlarlar. Sonrasında fabrikamızda cinsine göre ayrılan ürünler otamatik makinelerde antibakteriyel ilaçlar sayesinde profesyonel bir şekilde yıkanarak kurutma işlemine geçilir. Eryaman Temizlik olarak kurumasıda yine makinelerde sağlanan perdelerinizin son kontrolleri yapıldıktan sonra sizlere telefonla bilgi verilerek montajının yapılması sağlanır.

Eryaman koltuk Yıkama Aşamaları
Eryaman Temizlik olarak koltuk yıkama işlemlerimiz evinizde yerinde yıkama olarak yapılmaktadır. koltuk yıkama konusunda profesyonel elemanlarımız yüksek emiş gücüne sahip koltuk yıkama makinesi ile antibakteriyel ilaçlar kullanarak yıkama işlemlerini yapmaktadır. Eryaman Temizlik olarak Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özellik ise tüm firmalar sadece bir makine ile gelerek yıkama aşamasında fırçalama işlemlerini elle uygular biz ise fırçalama işlemini makine ile uygularız bu da koltuk takımlarınızın 2-3 kat daha temiz olmasını sağlamaktadır. sebebi ise elle fırçalama yapılacak alana bir iki kere fırça darbesi uygulanırken makine ile yüzlerce kez koltuklarınızın kumaşına fırça darbesi uygulanır buda daha derinlemesine bir temizlik sunar size. bu fırça darbesinin koltuk kumaşına zarar vermesi ise kesinlikle mümkün değildir kumaşa uygun fırçalarla yıkama işlemleri uygulamaktayız.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button