Yazılar

Birlik Halı Yıkama

Gönderen:

BİRLİK HALI YIKAMA
birlik  halı yıkamaBirlik halı yıkama firması müşteri memnuniyetini hedef almış vizyonu müşteri devamlılığını sağlamak olan hedefleri ise sektörde hep en önde olmayı amaçlayan lider ve öncü bir firmadır. Birlik halı yıkama firması gerek 14 yıllık deneyimleri gerek uzman kadrosu ve kazanmış olduğu bilgi ve becerileri ile bir çok firmadan çok ilerde olmayı başarmış profesyonel ekip ve araçlarla hizmet veren bir firmadır. Halılarınız evlerinizde en çok kirlenen eşyalardır ve temizliği de sağlığımız açısından çok önemlidir.
Bunun en başlıca nedeni çocuklarınızın halılarınızın üstünde oldukça çok vakit geçirmesi oyun oynaması vs olduğu için halılar eğer temizlenmezse bir süre sonra bakteri üretmeye başlar bu da sağlığı tehlikeye sokar. Bu nedenle halıları yılda iki kez profesyonel bir şekilde temizletmek gerekir. Sadece temizletmek değil nasıl temizlettiğiniz de önemlidir. Her halı cinsine ve lekesine göre farklı yöntemler uygulanarak temizlenmelidir. Bu da seçtiğiniz firmanın ne kadar kaliteli ve deneyimli olduğuna bağlıdır. Birlik halı yıkama firması yılların vermiş olduğu tecrübeye dayanarak kendine olan özgüveni nedeni ile sizleri de mağdur etmemek adına beğenmediğiniz hiçbir halının ücretini almamaktadır. Aynı zamanda tekrar yıkama garantisi vermektedir. Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis imkanı avantajı ile de vakitlerinizi harcamanızı önlüyor ve ekiplerimizi adresinize gönderip bizzat kapıdan teslim alıyoruz ve işlem bittikten sonra da kapınıza kadar getiriyoruz.
Halılarınız son otomatik bantlı sistem makinelerde anti bakteriyel ilaçlarla profesyonel bir şekilde yıkanmaktadır. Arkasından kurutma odalarında kurutulduktan sonrada etiketlenerek sizlere teslim edilmektedir. Birlik halı yıkama sizlerin daha iyi hizmet alabilmesi için her türlü kolaylığı yapmaktadır. Daha detaylı bilgi için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button