Yazılar

Bilkent Koltuk Yıkama

Gönderen:

Bilkent Koltuk Yıkama
bilkent koltuk yıkamaBilkent koltuk yıkama firması koltuk yıkama sektöründe diğer firmalar içinde açık ara lider ve öncü bir firmadır. Koltuklarınızın insan hayatındaki yeri bellidir. Yani hemen hemen aslında hayatımızın her alanında yer kaplarlar. Gerek evlerinizde gerekse işyerlerinizde koltuklara hep ihtiyaç duyarsınız ve bu kadar insan hayatında yer kaplayan bir eşyanın da kirlenmesi çok doğaldır. Periyodik olarak 6 ayda bir koltuklarınızın profesyonelce temizlenmesi ve kirlerinden arındırılması gerekir. Bu da işini bilen sektörde gerekli tecrübe ve deneyimleri kazanmış profesyonel firmalar tarafından yapılmadığı sürece koltuklarınızın zarar ve hasar görmesi bunun sonucunda da yıpranması kaçınılmaz bir sona sebep olur. Bu nedenle koltuklarınızın zarar görmemesi için gerekli derecede bilgi birikimine sahip olan Bilkent koltuk yıkama firmamız sizlere her zaman hizmet vermeye devam etmektedir.
Koltuklarınız sizin istediğiniz gün ve saatte servis ekiplerimiz tarafından adresinize gelinerek orada işlem uygulanmaktadır. Son teknoloji yıkama makinesi ve kullandığımız antibakteriyel ilaçlarla koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşmakta ve 24 saat içerisinde de tekrar kullanıma hazır hale gelmektedir.
Bilkent koltuk yıkama firması kendine olan özgüveni ve yetiştirdiği uzman ekibine olan güveni nedeni ile beğenmediğiniz takdirde hiçbir şekilde ücret talep etmemekte ve siz değerli müşterilerimizi daha çok memnun etmek amacı ile de tekrar yıkama garantisi vermektedir. Koltuklarınızın yıkanma aşamasında kullanılan malzemeye gelecek olursak tamamen insan sağlığı dostu olan hiçbir yan etkisi bulunmayan antibakteriyel ilaçlar kullanılarak lekesine ve cinsine göre yöntemler kullanılarak işlam uygulanmaktadır.
Ankara’nın her yerine ücretsiz servis imkanı sağlayarak sizlerin değerli vakitlerini sizlere bırakıyoruz. Ankara’nın neresinde olursanız olun sadece telefonla randevu oluşturmanız ve bir gün belirlemeniz yeterli. Daha detaylı bilgi ve kolaylık için bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button