Yazılar

Mamak Halı Yıkama

Gönderen:

MAMAK HALI YIKAMA
MAMAK HALI YIKAMA HAKKINDA:
Mamak halı yıkama firmamız uzun yıllardır sektörde siz değerli müşterilerimize profesyonel hizmet sağlamaktadır.14 yılı aşkın süredir halı yıkama sektöründe öncü olan firmamız uzman kadrosu, kalitesi ve tecrübesiyle sektörün ileri gelen firmalarından olmayı başarmanın gururuyla hizmetlerine devam etmektedir.kurumsallığının yanı sıra son derece disiplinli çalışma ekibiyle birlikte sizlerin işini daha da kolaylaştırmak, değerli zamanlarınızı sizlere bırakmak amacıyla da ücretsiz servis imkanı sağlamaktadır.Ankara’nın tüm semtlerine ücretsiz servis hizmeti vermekle kalmayıp aynı zamanda yıkanan halılarınızı beğenmediğiniz takdir de tekrar ‘’yıkama garantisi’’ vermektedir. Anlaşılacağı üzere firmamız kendisine ve ekibine son derece güvenen, bir memnuniyetsizlik olduğu takdirde bunu gidermeyi kendine hedef edinmiş, hizmette sınır tanımayan müşteri ilişkilerine son derece özen gösteren bir firmadır. Piyasadaki birçok firma arasından sıyrılmayı başarmış ve bu yolda emin adımlarla yürümeyi benimsemiştir.
Beğenmediğiniz halının parasını iade etme garantisiyle de hak etmediğimiz hiç bir emeğin ücretini almamayı kendimize bir borç biliriz.
FİRMAMIZ PROFESYONEL BİR EKİP RUHUNA VE ÇALIŞMA DİSİPLİNİNE SAHİPTİR.
Firmamız sizlerden gelen siparişler üzerine harekete geçmekte ve size söylenen gün ve saattte halılarınızı almak amacıyla adresinize gelmektedir. sizlerin bize emanet ettiği halılarınıza bir zarar gelmemesi amacıyla siparişlerinizi etiketleyerek fabrikalarımıza götürmekteyiz. Halılarınız fabrikamızda tam otomatik system bantlı halı yıkama makinelerinde antibakteriyel ilaçlarla tek tek olmak şartı ile yıkanarak eski görünüm ve temizliğine kavuşmaktadır.kurutma  işleminin ardındnan  halılarınızın fabrikamızda yıkama işlemi sona ermektedir. gerekli bir takım kontroler yapıldıktan sonra  paketlenerek sizlerin istediği gün ve saatte evlerinize kada servis yetkililerimiz tarafından ücretsiz bir şekilde ulaştırılmaktadır.
NEDEN HALILARIMIZI YIKATIRKEN  MAMAK HALI YIKAMAYI TERCİH ETMELİYİZ?
Ne şekilde olursa olsun gündelik kullanım sırasında bir çok etkenler dolayısıyla halılaınızın çeşitli lekelerle karşı karşıya kalması çok doğaldır. Önemli olan hangi lekenin nasıl temizleneceği konusunda yeterli bilgiye sahip olmaktır. Mamak halı yıkama bu konuda kendine son derece güvenen profesyonel bir firmadır. Halılarınızı çeşitlerine ve lekelerine gore ayrıştırarak hangi lekeye hangi temizleme yönteminin uygulanacağı konusunda fazlasıyla bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Halılarınıza birçok maliyetler harcıyoruz ve uzun yıllar kullanıyoruz. Bu yüzden halılarımınızın temizlenirken yıpranmaması bizim için çok önemlidir. Evde kullanılar sert yüzey temizleyiciler çamaşır suyu vb gibi deterjanlar halılarımızı sertleştirmekte ve çürümesine neden olmaktadır. Bu nedenle halı yıkarken hangi deterjanın ve yöntemin kullanılması gerektiğini bilmek halılarınızın ömrü  açısından değerlidir. Firmamız bu alanda sizlere yardım etmek için gerekli bütün kolaylıkları sağlamaktadır.
HALI TEMİZLİĞİNİN ÖNEMİ:
Halı temizliği her açıdan çok önemlidir. Halılarımızı en az 6 ayda bir kapsamlı bir şekilde temizletmek gerekir. . Çünkü iyi  temizlenmeyen halılar mikroorganizma üretir ve sağlığımızı tehdit altına sokar.   En önemliside çocuklarınız gün boyu halı üzerinde vakit geçirmektedir ve onların mikroplara karşı bağışıklığı biz yetişkinlerden çok daha zayıf olduğu için sağlıkları zarar görebilir. Bu durumun önüne geçmek ise halılarınızı, konusunda uzman bir firmaya teslim etmekten geçer. Firmamız halı temizliği konusunda gerekli tecrübeye ve bilgiye sahiptir. Siz her ne kadar evinizde halılarınızı süpürerek veya birtakım önlemler alarak halınızı temiz tutmaya çalışsanızda halıların temiz kalması mümkün değildir.kirli halı üzerinde yürümek kir parçalarının iç kısımlarına girmesine neden olur. Bu nedenle siz ne kadar süpürsenizde kirler halının içine temas eder ve bir sure sonra süpürmekte fayda etmez.ve o lekeler halının içinde bakteriler üreterek sağlığımızı tehlikeye sokar.  Bu nedenle her yıl düzenli periyotlarla profesyonel bir şekilde temizletmek gerekir.
Aynı zamanda evde yıkanan halılarda maaliyet açısından bütçenizi zarara sokmaktadır. Büyük oranda Su ve emek kaybına yol açmaktadır.   Kimse en değerli vakitlerini halı temizleyerek geçirmek istemez. Mamak halı yıkama bu konuda sizin yerinize halınızı profesyonelce temizleyerek değerli vakitlerinizi size geri vermeyi taahhüt eder. Böylelikle halı yıkamak için tonlarca su harcanmak zorunda da kalmazsınız.
HALILAR EVİN HAVASINI DEĞİŞTİRİR.
En önemilisi de bir evi ne kadar temizleseniz temizleyin halınız pisse eviniz pis görünür. Bu da dışarıdan bakıldığında hoş bir görüntü olmaz.  Halı temizliği bu açıdan da çok önemlidir.
MAMAK Halı Yıkamada Profesyonel Çözümler
Halılarınızı mamak  halı yıkama olarak en kaliteli şekilde yıkamanın yanında lekeler konusundada profesyonel çözümler sunmaktayız. Bazı lekeler vardırki çıkması imkansız gibi gözükür fakat biz o lekeleri uzman ekibimiz tarafından lekeye uygun olan ilaçlar sayesinde nerdeyse tüm lekeleri çıkartma garantisi veriyoruz. Özellikle standart makine halılarında tüm lekeler bizim profesyonel leke çıkartıcılarımızla garanti altındadır. El dokuma halılarında ise halıların bozulma riskine karşın çok azda olsa bazı lekelerin çıkartılması imkansızdır
Bizler size en iyi hizmeti verebilmek için uğraşmaktayız. Bizlere iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

0

Hakkında Yazar:

  Related Posts
  • No related posts found.
Call Now Button